tel +48 504-026-375

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 TRANSPORT

Świadczymy usługi transportu krajowego i międzynarodowego samochodów osobowych, busów, łodzi, maszyn budowlanych i rolniczych oraz rzeczy. Posiadamy ubezpieczenie przewoźnika OCP. Nasze pojazdy są wyposażone w Nawigację GPS, CB RADIO, tachograf, komplet pasów niezbędnych do mocowania pojazdów, kamizelki odblaskowe, najazdy itp... oraz wszystko co jest potrzebne do odbioru ładunku np. portu Bremerhaven czy tez bezpośrednio od producenta. Kierowcy posiadają odpowiednie uprawnienia i doświadczenie w transporcie międzynarodowym. W stopniu komunikatywnym posługujemy się językiem Niemiecki oraz Angielskim.

 

 POJAZDY

  • Auto Laweta - Mercedes Sprinter 316 CDI DOKA MAXI - wyciągarka, klima, webasto, z przyczepą przystosowany do przewozu trzech pojazdów. 
  • Auto Laweta - Mercedes Sprinter 315 CDI DOKA MAXI - 7 osobowy z klimatyzacją, TV, DVD, Internetem, z zestawie z przyczepą przystosowany do transportu dwóch samochodów.
  • Auto laweta - Mercedes Sprinter 313 CDI DOKA MAXI - 6 osobowy z klimatyzacją ładowność 1.6t długość 4m, szerokość 2.0m, w zestawie z przyczepą przystosowany do przewozu trzech samochodów
  • Ford Connect - ładowność 800kg lub dwie Euro palety
  • Laweta dwu osiowa, ładowność 2.2t, szerokość 2.0 m
  • Laweta trzy osiowa, ładowność 2.7t, szerokość 2.10 m , długość 8 m

 GALERIA

 Transport samochodów zabytkowych - "klasyki"

 

 

Transport samochodów nowych

 

Transport samochodów sportowych / ciekawych :)

Facebook - Galeria przykładowych realizacji 

Galeria realizacji Facebook auta z Niemiec

 

Formularz transport