Auto na zamówienie - sprowadzanie auta z niemiec .com

tel +48 504-026-375

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Auta z Niemiec na zamówienie

Zamów u nas swój wymarzony samochód!

Twój obecny samochód nie spełnia już Twoich potrzeb? A może planujesz zakup swojego pierwszego auta? Kupno używanego samochodu nie jest prostą sprawą.


Z jednej strony wydarzeniu towarzyszą emocje oraz potrzeba zaspokojenia oczekiwań. Z drugiej strony nietrudno o rozczarowanie, gdy lśniące auto z internetowego ogłoszenia okazuje się odpicowanym złomem.


Jak sprawić, aby zakup wymarzonego auta używanego przebiegł bez przykrych niespodzianek?


Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc! Zaufaj naszemu 20-letniemu doświadczeniu. Początki naszej firmy sięgają 2002 r. Sprzedaż samochodów używanych z Niemiec stanowi fundament naszej działalności. Znamy się na samochodach, ponieważ motoryzacja to nasza pasja.


Już dziś zamów u nas swój wymarzony samochód z Niemiec. Sprawimy, że cały proces przebiegnie sprawnie i w przyjaznej atmosferze. Stawiamy Twoje zadowolenie na pierwszym miejscu. Nie ma dla nas większego wyróżnienia niż klient powracający do nas w celu zakupu kolejnego samochodu.


Dlaczego warto wybrać używany samochód z Niemiec?

Niemcy są europejskim liderem nie tylko pod względem wielkości gospodarki. Kraj ten stanowi siedzibę wielu znanych marek samochodowych. Niemieckie samochody cieszą się uznaniem na całym świecie. Często są synonimem bezpieczeństwa, luksusu oraz zaawansowanych technologii. Specjalizujemy się w imporcie samochodów topowych niemieckich marek: Audi, Volkswagen, BMW, Mercedes. Szukasz auta od innego producenta? Żaden problem! Sprowadzimy dla Ciebie każdą auto dostępne na niemieckim rynku samochodów używanych.


Niemiecki rynek sprzedaży nowych samochodów jest niemal 5 razy większy niż w Polsce. Z uwagi na wyższe wynagrodzenia u naszych zachodnich sąsiadów auta mają bogatsze wyposażenie niż te z krajowej dystrybucji. Dzięki temu możesz dowolnie wybrać opcje wnętrza, kolor nadwozia czy typ silnika.


Samochody w Niemczech serwisowane są w Autoryzowanych Stacjach Obsługi, co przekłada się na ich lepszy stan. Stosowanie części zamiennych oraz procedur przewidzianych przez producenta sprawia, że auto jest w pełni sprawne nawet po wielu latach eksploatacji. Dzięki lepszemu stanowi dróg oraz autostrad w Niemczech pojazdy ulegają mniejszemu zużyciu.


Każdy samochód użytkowany w Niemczech podlega rygorystycznym przeglądom technicznym TUV. Jest to cykliczne sprawdzenie faktycznego stanu pojazdu. Procedury są znacznie bardziej restrykcyjne niż w Polsce.


Jak przebiega proces dostarczenia zamówionego pojazdu?

Przygotowaliśmy dla Ciebie formularz, w którym możesz wskazać wszystkie istotne parametry wymarzonego samochodu. Na podstawie uzyskanych danych rozpoczynamy poszukiwania egzemplarza, który spełni Twoje oczekiwania. Jeśli wolisz, możesz także skontaktować się z nami telefonicznie w celu przekazania parametrów poszukiwanego pojazdu.


Przedstawiamy Ci ofertę na kilka pojazdów odpowiadających Twoim oczekiwaniom lub zbliżonych do nich. Każda oferta zawiera dokumentację zdjęciową oraz opisową. Na jej podstawie ocenisz, który ze wskazanych pojazdów odpowiada Twoim gustom.


Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy wstępnej. Na podstawie jej warunków rozpoczynamy proces sprowadzania pojazdu. Zazwyczaj trwa to od 5 do 14 dni.


Gdy Twój wymarzony samochód jest już u nas na placu, przeprowadzamy czynności związane z jego rejestracją. Załatwiamy wszystkie formalności podatkowe oraz legalizacyjne na potrzeby rejestracji.


Ostatni krok to odbiór Twojego wymarzonego pojazdu!


Twoje zadowolenie z zakupu jest najważniejsze. Stan sprowadzanych pojazdów weryfikujemy w 6 krokach

  1. Sprawdzenie dokumentacji oraz danych rejestrowych samochodu;
  2. Wnikliwa ocena stanu nadwozia;
  3. Weryfikacja stanu elementów mechanicznych;
  4. Weryfikacja stanu zawieszenia pojazdu;
  5. Ocena stanu wnętrza oraz wyposażenia pojazdu;
  6. Podsumowanie i generalna ocena stanu samochodu.

Zbiór zasad dotyczących współpracy

  1. Klienci spoza województwa podlaskiego proszeni są o telefoniczne potwierdzenie danych przesłanych za pomocą formularza.
  2. Nie sprowadzamy „pseudo okazji”. W internecie możesz natrafić na ogłoszenia sprzedaży pojazdów w rażąco niskich cenach. Najczęściej są to wyeksploatowane auta z wadami mechanicznymi, konstrukcyjnymi lub prawnymi. Sprowadzamy samochody używane, które mają długo Cię cieszyć. Zakup takiego pojazdu wiąże się z poniesieniem kosztów adekwatnych do rocznika i stanu pojazdu.
  3. Nie marnujemy czasu. Prosimy o kontakt osoby, które faktycznie chcą w bliskiej przyszłości nabyć pojazd używany z Niemiec. Sporządzenie oferty zachowującej nasze standardy wymaga czasu. W celu wykonania rekonesansu wystarczy zapoznać się z ogłoszeniami na portalach takich jak: Otomoto, OLX, Mobile.de.
  4. Zawsze oddzwaniamy do 48 godz. od przesłania formularza. Klienci spoza województwa podlaskiego proszeni są o kontakt po złożeniu wstępnego zamówienia.

Nie czekaj dłużej, tylko już dziś zmień swój samochód na taki, o którym zawsze marzyłeś!

 

FORMULARZ AUTO NA ZAMÓWIENIE