Volkswagen z Niemiec - sprowadzanie auta z niemiec .com

tel +48 504-026-375

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Auta z Niemiec cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Szczególnie chętnie wybieraną marką jest Volkswagen produkowany przez niemiecki koncern o tej samej nazwie. Posiadany przez nas szeroki wybór pojazdów pozwala na niemal natychmiastowy zakup jednego z modeli samochodów tej marki. Jeśli jednak w grę wchodzą szczególne wymagania względem modelu bądź wyposażenia auta, jesteśmy doświadczonym importerem samochodów z Niemiec i postaramy się spełnić każdą z motoryzacyjnych potrzeb.

Samochody z Niemiec - Volkswagen

Auta z Niemiec często są w o wiele lepszym stanie niż ich odpowiedniki poruszające się już od jakiegoś czasu na polskich drogach. Może być to spowodowane faktem, że na tamtych terenach znajdują się autoryzowane punkty serwisujące pojazdy Volkswagen. Ponadto ich wyposażenie często jest bogatsze zważywszy na wyższe wynagrodzenia naszych zachodnich sąsiadów. Zapewne głównym powodem bardzo dobrego stanu tych aut są również bardzo restrykcyjne badania kontrolne pojazdów. Skutkuje to tym, że pojazdy o wątpliwej sprawności nie funkcjonują w obiegu aut używanych.

 

Sprawdź ofertę naszych aut! 

Auta z Niemiec - Volkswagen

W związku z ogólnie przyjętym przeświadczeniem, że niemieccy właściciele częściej zmieniają swoje auta, możliwość znalezienia samochodu o niskim przebiegu oraz w doskonałej cenie jest bardzo prawdopodobne. Nie opieramy się jednak na stereotypach. Każdy Volkswagen z Niemiec zostaje poddany weryfikacji składającej się z aż sześciu kroków. Wnikliwa ocena stanu pojazdu i związanej z nim dokumentacji to niezbędne działanie. Nasze 20-letnie doświadczenie oraz towarzysząca nam od początku istnienia firmy pasja do motoryzacji pozwalają na skuteczną ocenę stanu auta, a także odpowiednie interpretowanie potrzeb. W sytuacji, gdy zachodzi potrzeba sprowadzenia pojazdu, klienci otrzymują kwestionariusz zawierający wszelkie pytania potrzebne do określenia specyfikacji technicznej wymarzonego samochodu. Auta z Niemiec to świetny wybór dla osób ceniących sobie doskonałą jakość w dobrej cenie. Koncern Volkswagen jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. Bogata historia i wiele lat produkcji sprawiły, że samochody te zaspokajają wiele ludzkich potrzeb. Nie tylko umożliwiają przemieszanie się - zapewniają także komfort, za sprawą połączenia innowacyjności, funkcjonalności i tradycji.

Doświadczenie zdobywane latami

Znajomość rynku, wiedza na temat indywidualnych potrzeb kierowców, a także umiejętność skutecznego doradztwa to tylko niektóre z umiejętności przez nas nabytych na przestrzeni lat zdobywania doświadczenia. Dzięki temu możemy zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Działamy od 2002 roku a nasza chęć nieustannego rozwoju ma swój początek w ogromnej pasji założycieli firmy. Oferowane przez nas ceny są zawsze konkurencyjne, a opinie klientów, które do nas trafiają, mają bardzo pozytywny wydźwięk. Niezwykle motywujące są sytuacje, w której dotychczasowi kupujący wracają do nas w celu znalezienia kolejnego auta. To właśnie te kwestie napędzają nasz rozwój i sprawiają, że dbamy o nienaganne działanie.

 

☎ +48 504 026 375