Auta z Niemiec Olsztyn - sprowadzanie auta z niemiec .com

tel +48 504-026-375

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zakup samochodu jest niemałą inwestycją, która zwykle wiąże się z wydatkiem, który umożliwiło kilkuletnie oszczędzanie na ów cel. W Polsce nadal najczęściej kupuje się auta używane, ponieważ pozwala to otrzymać świetny pojazd o dobrych parametrach w stosunkowo niskiej cenie. Trzeba jednak zachować uwagę, żeby nie nabyć samochodu uszkodzonego, ponieważ nadal można się spotkać z nieuczciwymi przedsiębiorcami. Z tego względu serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w uzyskaniu wymarzonych czterech kółek.

 

☎ +48 504 026 375

 

Auta z Niemiec, Olsztyn - dlaczego warto?

Korzystając z usług naszej firmy, można mieć pewność otrzymania samochodu w dobrym stanie. Wszystkie niedociągnięcia i wady dokumentujemy, ponieważ doskonale wiemy, jak to jest kupić przysłowiowego “kota w worku”. Zależy nam na maksymalnym bezpieczeństwie oraz transparentności współpracy. Wszystkie pojazdy znajdujące się w naszej ofercie zostały poddane dokładnym oględzinom, które wykonują prawdziwi specjaliści z branży motoryzacyjnej. Dzięki temu możemy doskonale poznać faktyczny stan pojazdu, ale też odpowiednio go wycenić. Po sprowadzeniu do Polski często dokonujemy potrzebnych napraw w przypadku, gdy poszczególne układy nie działają efektywnie. Zazwyczaj reperujemy bądź wymieniamy komponenty wchodzące w skład klimatyzacji, ogumienie czy klocki hamulcowe.

Sprowadzone już auta z Niemiec można zobaczyć w naszej siedzibie w Augustowie. Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą znajdującą się na naszej stronie internetowej. Opisujemy podstawowe fakty odnośnie konkretnych pojazdów oraz wykonujemy zdjęcia poglądowe. Jednak chcąc zdobyć więcej informacji - zapraszamy do telefonicznego kontaktu z naszymi specjalistami lub osobistego pojawienia się w komisie.

 

Sprowadzanie aut z Niemiec, Olsztyn - zajmiemy się formalnościami!

Oczywiście, można samodzielnie sprowadzać auta z Niemiec do Olsztyna, jednak stanowi to trudne zadanie. Przede wszystkim droga prowadząca do docelowego miejsca nieraz jest bardzo długa i męcząca, zwłaszcza jeśli sprzedawca nie mieszka po wschodniej części Niemiec. Ponadto nie wiadomo, czy ostatecznie dojdzie do zakupu, ponieważ oględziny mogą wykazać dodatkowe wady, które zniechęcą do sfinalizowania transakcji.

 

Skontaktuj się z nami!

 

My natomiast sprowadzamy kilka samochodów jednocześnie, dzięki czemu koszt podróży znacznie się zmniejsza. Doskonale znamy się na autach oraz potrafimy negocjować z niemieckimi sprzedawcami. Znajdujemy wyłącznie najlepsze oferty! Często pomagamy klientom w sprowadzeniu danego pojazdu. Wystarczy podać nam preferowany model i inne pożądane cechy, czasami także link do konkretnego ogłoszenia. Postaramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom.

Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami, którzy potrzebują kupić samochód na VAT czy wziąć go w leasing. Chętnie przygotujemy atrakcyjne warunki współpracy. W razie zainteresowania ofertą bądź jakichkolwiek dodatkowych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu.