tel +48 504-026-375

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W MK Mobile wiemy, jak stresujące dla kierowcy są wszelkie niespodziewane awarie pojazdów oraz wypadki. Z tego względu oferujemy solidną, kompleksową i profesjonalną pomoc drogową w Augustowie.

☎ +48 504 026 375

 

Auto laweta, Augustów – jesteśmy do Państwa usług

W szeroko pojętej branży samochodowej posiadamy 20-letnie doświadczenie, na które składają się specjalistyczna wiedza teoretyczna oraz praktyczna, dotyczące między innymi transportu lawetą w Augustowie.

Bogate i profesjonalne wyposażenie w połączeniu z niezbędnymi uprawnieniami pozwalają nam świadczyć tę usługę w sposób bezpieczny, solidny i w pełni dla Państwa korzystny. Pomoc drogową w Augustowie niesiemy osobom potrzebującym transportu krajowego, a także międzynarodowego, w którym posiadamy niemałe doświadczenie.

 

Transport lawetą (Augustów i okolice) – profesjonalne zaplecze dla pojazdów

Usługę transportu lawetą w Augustowie świadczymy z pomocą 5 różnych pojazdów, dzięki czemu jesteśmy w stanie każdorazowo dostosować się do wymagań stawianych przez indywidualną sytuację, a także do Państwa potrzeb.

Do naszej dyspozycji pozostają pojazdy, których maksymalna ładowność wynosi aż 2,7 tony, a szerokość – 2,1 metra. Wśród nich znajdują się auto lawety na krótkie dystanse, jak i na znacznie dłuższe. W drugim przypadku dokładamy wszelkich starań, by zapewnić optymalny komfort podróży – samochód wyposażony jest w klimatyzację, Internet oraz telewizję.

 Auto pomoc, auto holowanie, laweta Augustów, mobilny mechanik

POJAZDY

 • Auto Laweta - Mercedes Sprinter 316 CDI DOKA MAXI - wyciągarka, klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, z przyczepą przystosowany do przewozu trzech pojazdów.
 • Auto Laweta - Mercedes Sprinter 316 CDI DOKA MAXI - wyciągarka, klimatyzacją, ogrzewanie postojowe, z zestawie z przyczepą przystosowany do transportu dwóch samochodów.
 • Mercedes Vito Tourer - 9 osobowy, z klimatyzacja, Hak, opcjonalnie Relingi z Box dachowy.
 • Mercedes Citan - ładowność 800kg lub dwie Euro palety
 • Laweta dwu osiowa, ładowność 2.2t, szerokość 2.0 m
 • Laweta trzy osiowa, ładowność 2.7t, szerokość 2.10 m , długość 8.5 m, przystosowana do przewozu 2 pojazdów osobowych lub jeden duży bus.

 

Pomoc drogowa, Augustów – profesjonalizm i zaangażowanie

Bogate doświadczenie umożliwia nam zagwarantowanie Państwu bezpiecznego transportu także samochodów nowych oraz klasyków. Dokładamy wszelkich starań, by pojazd został precyzyjnie zabezpieczony, ponieważ zależy nam na niesieniu takiej pomocy drogowej w Augustowie, która nie doda, lecz odejmie stresu kierowcom.

Powierzane nam zlecenia każdorazowo wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów, a na nieprzewidziane wypadki posiadamy pełen pakiet polis ubezpieczeniowych. Ogromne zaangażowanie naszego zespołu zaowocowało przez lata tysiącami udanych realizacji zleceń. Ponadto gwarantujemy, że jesteśmy posiadaczami wszelkich niezbędnych licencji oraz uprawnień.

 

☎ +48 504 026 375

Pomoc drogowa, Augustów – mogą nam Państwo zaufać

Nasza firma powstała w 2002 roku, a na przestrzeni lat nieustannie się rozwijała, oferując Państwu coraz bardziej udoskonalone i kompleksowe usługi. Wiemy, jak stresujące potrafią być sytuacje, w których zachodzi potrzeba skorzystania z transportu lawetą w Augustowie. Z tego względu chcemy zaproponować Państwu możliwość rozwiązania całego problemu za jednym zamachem, a więc odprowadzenia auta do naszego profesjonalnego serwisu samochodowego. Wierzymy, że taka sposobność pozwoli Państwu odetchnąć i zminimalizować stres związany z wystąpieniem niespodziewanej awarii czy wypadku.

Gdy tylko będą Państwo potrzebować pomocy drogowej w Augustowie, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem! Zrobimy wszystko, by udzielić szybkiej, a zarazem profesjonalnej i kompleksowej pomocy na trasie.

 • Transport uszkodzonego samochodu na lawecie
 • Holowanie pojazdów
 • Odpalenie z kabli rozruchowych
 • Ładowanie lub wymiana akumulator rozruchowy.
 • Dowóz paliwa, i odpowietrzenie układu paliwowego gdy zabrakło na drodze.
 • Mobilna diagnostyka komputerowa, kasowanie błędów, odblokowywanie sterowników np. immobilizer
 • Odblokowanie elektrycznego hamulca postojowego komputerem
 • Wymiana paliwa po zatankowaniu niewłaściwego
 • Przywracanie mobilności po długim postoju.