Pomoc drogowa Augustów - auto-laweta - sprowadzanie auta z niemiec .com

tel +48 504-026-375

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W MK Mobile wiemy, jak stresujące dla kierowcy są wszelkie niespodziewane awarie pojazdów oraz wypadki. Z tego względu oferujemy solidną, kompleksową i profesjonalną pomoc drogową w Augustowie.

☎ +48 504 026 375

 

Auto laweta, Augustów – jesteśmy do Państwa usług

W szeroko pojętej branży samochodowej posiadamy 20-letnie doświadczenie, na które składają się specjalistyczna wiedza teoretyczna oraz praktyczna, dotyczące między innymi transportu lawetą w Augustowie.

Bogate i profesjonalne wyposażenie w połączeniu z niezbędnymi uprawnieniami pozwalają nam świadczyć tę usługę w sposób bezpieczny, solidny i w pełni dla Państwa korzystny. Pomoc drogową w Augustowie niesiemy osobom potrzebującym transportu krajowego, a także międzynarodowego, w którym posiadamy niemałe doświadczenie.

 

Transport lawetą (Augustów i okolice) – profesjonalne zaplecze dla pojazdów

Usługę transportu lawetą w Augustowie świadczymy z pomocą 5 różnych pojazdów, dzięki czemu jesteśmy w stanie każdorazowo dostosować się do wymagań stawianych przez indywidualną sytuację, a także do Państwa potrzeb.

Do naszej dyspozycji pozostają pojazdy, których maksymalna ładowność wynosi aż 2,7 tony, a szerokość – 2,1 metra. Wśród nich znajdują się auto lawety na krótkie dystanse, jak i na znacznie dłuższe. W drugim przypadku dokładamy wszelkich starań, by zapewnić optymalny komfort podróży – samochód wyposażony jest w klimatyzację, Internet oraz telewizję.

 Auto pomoc, auto holowanie, laweta Augustów, mobilny mechanik

POJAZDY

 • Auto Laweta - Mercedes Sprinter 316 CDI DOKA MAXI - wyciągarka, klimatyzacja, ogrzewanie postojowe, z przyczepą przystosowany do przewozu trzech pojazdów.
 • Auto Laweta - Mercedes Sprinter 316 CDI DOKA MAXI - wyciągarka, klimatyzacją, ogrzewanie postojowe, z zestawie z przyczepą przystosowany do transportu dwóch samochodów.
 • Mercedes Vito Tourer - 9 osobowy, z klimatyzacja, Hak, opcjonalnie Relingi z Box dachowy.
 • Mercedes Citan - ładowność 800kg lub dwie Euro palety
 • Laweta dwu osiowa, ładowność 2.2t, szerokość 2.0 m
 • Laweta trzy osiowa, ładowność 2.7t, szerokość 2.10 m , długość 8.5 m, przystosowana do przewozu 2 pojazdów osobowych lub jeden duży bus.

 

Pomoc drogowa, Augustów – profesjonalizm i zaangażowanie

Bogate doświadczenie umożliwia nam zagwarantowanie Państwu bezpiecznego transportu także samochodów nowych oraz klasyków. Dokładamy wszelkich starań, by pojazd został precyzyjnie zabezpieczony, ponieważ zależy nam na niesieniu takiej pomocy drogowej w Augustowie, która nie doda, lecz odejmie stresu kierowcom.

Powierzane nam zlecenia każdorazowo wykonujemy z zachowaniem najwyższych standardów, a na nieprzewidziane wypadki posiadamy pełen pakiet polis ubezpieczeniowych. Ogromne zaangażowanie naszego zespołu zaowocowało przez lata tysiącami udanych realizacji zleceń. Ponadto gwarantujemy, że jesteśmy posiadaczami wszelkich niezbędnych licencji oraz uprawnień.

 

Pomoc drogowa Augustów Raczki kalinowo Auto laweta

 

☎ +48 504 026 375

Pomoc drogowa, Augustów – mogą nam Państwo zaufać

Nasza firma powstała w 2002 roku, a na przestrzeni lat nieustannie się rozwijała, oferując Państwu coraz bardziej udoskonalone i kompleksowe usługi. Wiemy, jak stresujące potrafią być sytuacje, w których zachodzi potrzeba skorzystania z transportu lawetą w Augustowie. Z tego względu chcemy zaproponować Państwu możliwość rozwiązania całego problemu za jednym zamachem, a więc odprowadzenia auta do naszego profesjonalnego serwisu samochodowego. Wierzymy, że taka sposobność pozwoli Państwu odetchnąć i zminimalizować stres związany z wystąpieniem niespodziewanej awarii czy wypadku.

Gdy tylko będą Państwo potrzebować pomocy drogowej w Augustowie, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem! Zrobimy wszystko, by udzielić szybkiej, a zarazem profesjonalnej i kompleksowej pomocy na trasie.

 • Transport uszkodzonego samochodu na lawecie
 • Holowanie pojazdów
 • Odpalenie z kabli rozruchowych
 • Ładowanie lub wymiana akumulator rozruchowy.
 • Dowóz paliwa, i odpowietrzenie układu paliwowego gdy zabrakło na drodze.
 • Mobilna diagnostyka komputerowa, kasowanie błędów, odblokowywanie sterowników np. immobilizer
 • Odblokowanie elektrycznego hamulca postojowego komputerem
 • Wymiana paliwa po zatankowaniu niewłaściwego
 • Przywracanie mobilności po długim postoju.