Audi Q5 z Niemiec - sprowadzanie auta z niemiec .com

tel +48 504-026-375

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się na sprowadzanie samochodów z Niemiec. Jest to prawdopodobnie spowodowane większym wyborem na zachodnim rynku, a także lepszym stanem używanych pojazdów. Audi Q5 stanowi znany i ceniony model, dlatego nic dziwnego, że zyskuje on tak duże zainteresowanie.

Audi Q5 z Niemiec to szansa na uzyskanie bardzo dobrego pojazdu w niezwykle okazyjnej cenie, a może nawet w wyjątkowym kolorze czy o lepszych wartościach silnika.

 

Sprawdź ofertę naszych aut!

 

Audi Q5 sprowadzone z Niemiec

Niemieckie samochody są niezwykle znane i cenione na całym świecie. Nie bez powodu wśród kierowców krąży sformułowanie o “niemieckiej jakości”. Niezwykle duży wpływ na eksploatację pojazdów ma także stan dróg, który za zachodnią granicą jest bardzo dobry.

Niemcy posiadają także Autoryzowane Stacje Obsługi, co bardzo pozytywnie wpływa na późniejszy stan używanych samochodów. Miejsca te sprawiają, że wszelkie części zamienne do Audi Q5 są oryginalne. Oprócz tego za dobry stan tych pojazdów odpowiadają także rygorystyczne przeglądy TÜV, które cyklicznie oceniają faktyczny stan samochodów. Za sprawą bardziej restrykcyjnych przepisów niż w Polsce tylko auta o naprawdę dobrym stanie są dopuszczone do użytku z ruchu drogowym. Sprawia to, że niemal niemożliwe jest natrafienie na złej jakości pojazd.

 

Auta z Niemiec - Audi Q5

Gdybyśmy jednak opierali się jedynie na pozytywach wynikających z niemieckiego prawa i obyczajów obywateli tego państwa, nie odnieśliśmy takiego sukcesu w branży. Działamy na rynku od 20 lat, a wszystko, co robimy pochodzi z naszej pasji do motoryzacji. Dlatego każde sprowadzone przez nas Audi Q5 z Niemiec przechodzi 6-stopniową weryfikację.

W pierwszej kolejności zajmujemy się sprawdzeniem wszelkiej dokumentacji. Jeśli na tej płaszczyźnie wszystko jest w porządku, poddajemy wnikliwej analizie stan nadwozia. Następnie dokładnie weryfikujemy wszelkie elementy mechaniczne, a także stan zawieszenia samochodu. Jednym z ostatnich kroków to ocena wizualnego stanu wnętrza auta oraz tego, jak jest wyposażone. Ostatni element stanowi sporządzenie podsumowania, które pozwoli na dokonanie ogólnej oceny stanu samochodu.

Dzięki tak złożonym działaniom nasi klienci mają zawsze pewność, że trafiający do nich pojazd jest w pełni sprawny. Jeśli samochód posiadałby jakieś ewentualne defekty, informujemy o tym nabywcę.

Jeśli jednak Audi Q5 sprowadzone z Niemiec nie jest tym wymarzonym przez klienta pojazdem, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się sprowadzić samochód, który będzie odpowiadał na potrzeby nawet tych najbardziej wymagających kierowców.

☎ +48 504 026 375